تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی یکی از تاثیرگذار ترین ورش های تبلیغاتی به شمار می رود. اگر ویدیوی شما جذاب باشد کاربران آن را برای هم فوروارد می کنند. همچنین در ویدیو می توانید بیشترین تاثیر را بروی مخاطب بگذارید. تجربه نشان داده است تبلیغات ویدیویی به میزان افزایش فروش بسیار کمک می کند. ما بستری مناسب برای انتشار ویدیئو های تبلیغاتی شما آماده کرده ایم.

تعرفه نمایش هر ویدیو ۱۳۰ تومان می باشد که با تنظیمات هدفگذاری کمپین شما تاثیرگذار تر و تعرفه نمایش نیز بالاتر خواهد رفت .

سایت های اشتراک ویدیو

ما ویدیو شما را سایت های تبلیغات مثل : آپارات ، نماشا ، تماشا ، جعبه ، دالفک ، میهن ویدیو و … منتشر می کنیم

انستاگرام

ما ویدیو شما را به صورت هدفمند در استوری و پست پیج های پرمخاطب و تاثیرگذاری اینستاگرام منتشر می کنیم

اپلیکیشن های ایرانی

ما ویدیو شما را در اپلیکیشن های موبایل ایرانی مثل نزدیکا ، باهم ، ویسگون ، روبیکا ، پاتوق و … منتشر می کنیم

سایت های پرمخاطب

ما ویدیو شما را در سایت های پرمخاطب نظیر خبرگزاری ها ، سایت های آموزشی ، پزشکی ، دانلودی و … منتشر می کنیم

ارسال ایمیل انبوه

ما ویدیو شما را از طریق ارسال ایمیل انبوه به صورت هدفمند به کاربران معرفی می نماییم تا افراد بیشتری ویدئو شما را بازدید کنند.

ارسال پوش نوتیفیکیشن

ما ویدیو شما را از طریق ارسال پوش نوتیفیکیشن موبایل و دسکتاپ به صورت گسترده منتشر می کنیم

طبق آمار ها حدود ۷۸ درصد از کاربران هر هفته، ویدیوهای آنلاین تماشا می‌کنند و ۵۵ درصد از آنها هر روز این کار را انجام می‌دهند.

همین الان تبلیغات ویدیویی را شروع کن !

اگر صاحب کسب و کار هستید و یا می خواهید سایتتان پرمخاطب شود. اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید و می خواهید فروشتان دگرگون شود و اگر مالک یک اپلیکیشن موبایل هستید و می خواهید تعداد نصب اپلیکیشنتان زیاد شود. و خلاصه کلام اگر می خواهید دیده شوید و شناخته شوید. ویدیو تولید کنید و انتشار گسترده ویدیوتون را به ما بسپارید.

جدول تخفیف های فروردین ۹۸

با انتخاب پکیج های بزرگتر از ما تخفیف بیشتر بگیرید.

کمپین ۱ میلیونی

کمپین ۲ میلیونی

کمپین ۳ میلیونی

کمپین ۵ میلیونی

کمپین ۱۰ میلیونی

کمپین ۱۵ میلیونی

کمپین ۲۰ میلیونی

کمپین ۳۰ میلیونی

۵ % شارژ بیشتر

۷ % شارژ بیشتر

۸ % شارژ بیشتر

۱۰ % شارژ بیشتر

۱۵ % شارژ بیشتر

۲۰ % شارژ بیشتر

۲۵ % شارژ بیشتر

۳۰ % شارژ بیشتر

هدفگذاری در تبلیغات ویدیویی

درست است که با هدفگذاری تعرفه نمایش تبلیغات ویدیویی شما افزایش می یابد اما در نهایت به دلیل بازخورد بهتر این شما هستید که سود می کنید.

دستگاه بیننده آگهی

تضمین مدت نمایش

شبکه طلایی

تنظیم منطقه نمایش

هدفگذاری موضوعی

هدفگذاری موضوعی

چنانچه برای ویدیوی خود موضوعی مشخص کنید تعرفه نمایش شما دست خوش تغییراتی می شود. لازم به ذکر است موضوع عمومی مشمول تعرفه مازاد نمی شود. اما با انتخاب هر یک از موضوعات دیگری مبلغ ۳۰ تومان به تعرفه نمایش هر ویدیوی شما اضافه می گردد.

تخفیف جذابیت چیست ؟

از انجایی که ویدیو های با کیفیت و جذاب به راحتی آمار بازدیدشان بالا می رود و مورد استقبال کاربران قرار می گیرد. ایران رادا تصمیم گرفته است به ویدیو های جذاب از ۱۰ % تا ۳۰ % تخفیف جذابیت به صورت اضافه شارژ هدیه دهد. این تخفیف توسط کارشناسان مجموعه مشخص شده و به کمپین شما اضافه می گردد.

تنظیم حساسیت منطقه نمایش

در حساسیت منطقه نمایش شما می توانید بروی تعرفه هدفگذاری تاثیرگذار تر عمل کنید. اگر شما تنظیمات را بروی بهتر است در آن منطقه باشد قرار بدهید این به این معناست که هدف منطقه مشخص شده است اما بازدید سایر مناطق شمارش شود و تنها تعرفه هدفگذاری منطقه بر تعرفه اضافه می گردد.اما اگر گزینه فقط در منطقه اعلام شده را انتخاب نمایید تنها بازدیدکنندگانی شمارش می شود که از منطقه مذکور به اینترنت متصل شده باشند. انتخاب این گزینه مبلغ ۲۰ تومان به تعرفه نمایش تبلیغات ویدیویی شما می افزاید. لازم به ذکر است این مبلغ علاوه بر مبلغ تنظیم منطقه نمایش می باشد.

تنظیم منطقه نمایش

شما قادر هستید منطقه نمایش ویدیوی تبلیغاتی خود را مشخص کنید. این هدفگذاری به کسب و کار های محلی کمک می کند تا در منطقه مد نظرشان تبلیغات کنند.با تنظیم تهران ۱۰ تومان و با تنظیم یکی از استان های پرمخاطبی مثل اصفهان ، فارس (شیراز) ، خراسان رضوی ، خوزستان و آذربایجان شرقی به ۳۰ تومان و استان های البرز (کرج) ، همدان ، مازندران ، گیلان ، گرگان ، آذربایجان غربی ، کرمان ، کرمانشاه ، هرمزگان ، بوشهر ، قم و یزد ۴۰ تومان و سایر استان ها ۵۰ تومان به تعرفه نمایش شما اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است امکان تنظیم چند استان وجود دارد که در صورت انتخاب ۳ استان و بیشتر تنها ۱۰ تومان به تعرفه اضافه خواهد شد.

تنظیم دستگاه بیننده

در این سرویس هدفگذاری شما قادر خواهید بود در صورت تمایل محدوده نمایش ویدیو خود را به موبایل یا دکستاپ محدود نماید. با اعمال این محدودیت چنانچه گزینه فقط دکستاپ را انتخاب نمایید مبلغ ۴۰ تومان و چنانچه گزینه فقط موبایل را انتخاب نمایید مبلغ ۶۰ تومان به تعرفه نمایش شما اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است چنانچه شما به موبایل یا دکستاپ محدود نمایید ممکن است برای کاربران با دستگاه دیگر قابل نمایش باشد اما شمارشگر ایران رادا آن بازدید را شمارش نخواهد کرد. این هدفگذاری می تواند بروی سرعت نمایش شما تاثیرگذار باشد و امکان نمایش تبلیغات ویدیویی شما در برخی سایت ها نیز محدود خواهد شد.

شبکه طلایی نمایش

با توجه به این که نمایش در سایت های پرمخاطب علاوه بر تاثیر بهتر مشمول هزینه هایی می شود و برای جلوگیری از دریافت هزینه بیشتر بابت سایت های کم مخاطب ایران رادا سایت های نمایش دهنده که رتبه الکسای آنها از ۵۰۰ کمتر است را در شبکه نمایش طلایی جای داده و تبلیغات در این سایت های پرمخاطب مشمول افرایش تعرفه ۵۰ تومانی به نسبت نمایش در سایت های کم مخاطب تر و غیر برند کرده است. شما نیز می توانید با محدودیت نمایش به سایت های پرمخاطب از اعتبار نمایش در سایت های مطرح و برند استفاده کنید.

تضمین مدت نمایش

یکی از منصر به فرد ترین سرویس های هدفگذاری در ایران رادا سرویس هدفگذاری بازدید تضمینی است. بسیاری از آگهی دهندگان نگران هستند که تبلیغاتشان به صورت کامل دیده نشود و این موضوع باعث هدر رفت بودجه کمپین تبلیغات ویدیویی شود. در ایران رادا سرویس تضمین مدت نمایش این امکان را به شما می دهد که تنها ویدیوهایی شمارش شود که مدت زمان مشخص شده را گذرانده و دیده باشد و بازدیدهای کمتر از مدت مشخص شده شمارش نشود. با این هدفگذاری همه نگرانی های شما رفع خواهد شد.

۵ ثانیه

۱۰ ثانیه

۱۵ ثانیه

۲۰ ثانیه

۳۰ ثانیه

۴۵ ثانیه

۶۰ ثانیه

+ ۳۰ تومان

+ ۷۰ تومان

+ ۱۰۰ تومان

+ ۱۵۰ تومان

+ ۲۵۰ تومان

+ ۳۵۰ تومان

+ ۵۰۰ تومان

لازم به ذکر است مدت زمان تضمین باید از مدت زمان ویدیو کمتر باشد.

همین الان تبلیغات ویدیویی را شروع کن !

اگر صاحب کسب و کار هستید و یا می خواهید سایتتان پرمخاطب شود. اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید و می خواهید فروشتان دگرگون شود و اگر مالک یک اپلیکیشن موبایل هستید و می خواهید تعداد نصب اپلیکیشنتان زیاد شود. و خلاصه کلام اگر می خواهید دیده شوید و شناخته شوید. ویدیو تولید کنید و انتشار گسترده ویدیوتون را به ما بسپارید.

error: کپی برداری ممنوع است