بازدید تایمر دار

گزارش آماری

با رصد لینک گزارش آماری می توانید تعداد بازدید دریافتی را در هر لحظه مشاهده کنید.

بهبود الکسا

با کمک بازدید ها می توانید رتبه سایت و سایر فاکتور های سایت در الکسا بهبود دهید

بهبود سئو

با کمک بازدید های ما می توانید به رشد سایتتان در گوگل کمک کنید و به صفحه اول بیایید.

بازدید ارگانیگ

تمامی بازدید ها توسط کاربران واقعی و ایرانی صورت می گیرد و از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.

چرا افزایش بازدید برای سایت مفید است ؟

.

افزایش بازدید اگر توسط کاربران واقعی باشد بعث می شود تا پست یا صفحاتی که بازدید ها را برای آنها تهیه کرده اید در موتور جستجو به ویژه گوگل ، بینگ و یاهو رشد نماید و موجب افزایش ورودی هدفمند از این موتور های جستجو شود. استفاده از بازدید برای اکثر پست های سایت برای مدتی موجب می شود سایت شما از نظر های مختلف بیمه شود. شما تنها برای مدتی از بازدید ها استفاده می کنید ولی افزایش ورودی گوگل برای سایت شما دائمی خواهد بود. همچنین بازدید ها باعث بهبود پیج اتوریتی و دامین اتریتی می شود. در سامانه ایران رادا شما قادر خواهید بود پیج ویو را تنظیم کنید که با این ابزار قادر خواهید بود فاکتور های مهمی مثل پیج ویو ، تایم و بانس ریت را در الکسا بهبود دهید که این سه فاکتور مهم موجب بهبود وضعیت سایت در گوگل نیز می شود. همچنین این سامانه تاثیر بسیار زیادی بروی رتبه الکسای وب سایت شما خواهد داشت.

سفارش افزایش بازدید سایت

برای سفارش با تایم مد نظرتان بروی آن کلیک کنید

بازدید های ایران رادا از چه طریقی تامین می شود ؟

سوال بسیار مهمی که حتما قبل از خرید بازدید باید از فروشنده پرسیده شود. پاسخ این سوال سرنوشت سایت شما را رقم می زند. اگر بازدید های فیک و نرم افزاری باشد به سایت شما آسیب می زند و اگر ارگانیک باشد و توسط افراد واقعی و یارانی صورت می گیرد. ایران رادا در پاسخ یکی از بزرگترین سامانه های کسب درآمد از مشاهده سایت به نام رادا باکس را به شما معرفی می کند. ما لینک سایت شما را در رادا باکس قرار می دهیم تا کاربران سایت شما را مشاهده نمایند و بابت هر مشاهده از ما مبلغی دریافت کنند. نوفالو لینک شما در این سامانه خطرات ناشی از فارم کلیک را به صفر رسانده و این روش یک روش تبلیغاتی صحیح به شمار می رود. کارشناسان سئو ایران رادا این موضوع را برای شما تایید و تضمین می کنند که این نوع بازدید برای سئو سایت شما مفید است و سایت شما را به صفحات اول گوگل رهسپار می کند. بهتر است قبل از شروع بازدید ها وضعیت سئو داخلی سایتتان را بهبود دهید.

چگونه عمل کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم ؟

ما پیشنهاد می کنیم شما برای صفحه به صفحه و مطلب به مطلب سایتتان بازدید تهیه کنید. اگر بازدید با تایم های گوناگون همزمان بروی صفحات مختلف سایت شما فعال باشد گویی کاربران در سایت شما در حال چرخش و وقت گذرانی هستند و این امر موجب می شود سایت شما بانس ریت خوبی پیدا کند و در گوگل و الکسا رشد چشم گیری داشته باشد. اگر داری یک سایت خبری یا محتوا محور هستید برای هر خبر بازدید یا حداقل برای خبر های تولیدی خودتان هر روز بازدید تهیه کنید و اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید برای محصولات مختلف و دسته بندی های مختلف خود بازدید تهیه کنید تا در حدود دو الی سه ماه شاهد یک جهش باورنکردنی در گوگل و الکسا باشید. لازم به توضیح است بازدید ها حتی برای یک روز هم تاثیر خود را خواهند داشت اما بهتر است معدل سه ماهه سایتتان را بهبود دهید تا شاهد یک انقلاب بزرگ در سایتتان باشید.