مشاوره و منتورینگ استارتاپ ها
همیشه و همه جا...!
مشاوره و منتورینگ استارتاپ ها

مشاوره و منتورینگ استارتاپ ها برخلاف یک ارتباط مدیریتی و کارمندی، بیشتر به مشاور و مشاوره گیرنده و یا مربی و شاگرد، یک ارتباط داوطلبانه با میل و خواسته هر دو طرف است که معمولا بدون مطرح شدن خواسته های مالی و منفعت طلبانه مطرح می شود و در این بین حتی یک مدیر نیز می تواند رابطه منتورینگ با پرسنل خود داشته باشد اما باید مواردی را در نظر بگیرد.

ساختار منتورینگ چند فاکتور را تحت تاثیر خود قرار می دهد از جمله : ارتباط و حمایت های عاطفی و روانی، هدایت شغلی و کاری، نقش بازی کردن و انتقال تجربه که در این بین شکل می گیرد. انتقال تجربه و دانش که منتور در طول یک پروسه طولانی یا حتی کوتاه در موضوعی خاص کسب کرده است، بخش بسیار مهمی از ماجرای منتورینگ است که با در نظر گرفتن حمایت های عاطفی روانی و در کنار هدایت به مخاطب منتقل می شود. ایران رادا در این رابطه همراه و کنار استارتاپ شماست.

پلن های مشاوره و منتورینگ استارتاپ ها

مشاوره و منتورینگ استارتاپ ها به چهار روش ارائه می شود : تلفنی، حضوری، چت آنلاین و تیکت. جهت اطلاعات بیشتر و خرید سرویس مشاوره و منتورینگ استارتاپ ها از طریق باکس روبه رو اقدام کنید.

واتساپ

کارشناس ۲

ارتباط
واتساپ

کارشناس ۴

ارتباط
واتساپ

کارشناس ۱

ارتباط
واتساپ

کارشناس ۳

ارتباط
ارتباط با کارشناس

قبل از اقدام به خرید، در صورت داشتن هر گونه سوال درباره این سرویس می توانید از طریق راه های ارتباطی رو به رو با کارشناس ارتباط برقرار فرمایید. ارتباط با کارشناس می تواند : 

  • مناسب ترین پکیج و سرویس را متناسب با سایت و اطلاعات کسب وکار به شما معرفی کند.
  • به سوالات قبل از خرید شما درباره این سرویس پاسخگو باشد.
  • در صورت وجود هرگونه مشکل در روند خرید، کارشناسان به شما کمک خواهند کرد.
خدمات مشاوره و منتورینگ استارتاپ ها

مشاوره حضوری

مشاوره تلفنی

تیکت

مشاوره آنلاین