سفارش سئو

ما امروز اکثر نیاز روزمره خود را در گوگل جستجو می کنیم و این امر باعث شده است رقابت بر سر جایگاه های صفحات اول گوگل بسیار شدت بگیرد. با سئو سایتتان می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید و درآمدتان را افزایش دهید. ما با رعایت تمامی قوانین گوگل شما را در کلمه های کلیدی مرتبط با کسب و کارتان به صفحه اول گوگل می آوریم و با این کار ورودی گوگل واقعی سایتتان را برای همیشه افزایش می دهیم. یک بار هزینه کنید و یک عمر سود ببرید.

سئو محلی

به مجموعه کارهایی گفته می شود که با هدف رشد سایت در سرچ یک شهر یا منطقه انجام می شود.

سئو موبایل

به مجموعه کارهایی گفته می شود که با هدف رشد سایت در سرچ با موبایل انجام می شود.

سئو خارجی

به مجموعه کارهایی گفته می شود که با هدف رشد سایت در گوگل در خارج از سایت انجام می شود.

سئو داخلی

به مجموعه کارهایی گفته می شود که با هدف رشد سایت در گوگل در داخل سایت انجام می شود.

سئو با کمک افزایش بازدید

آیا میدانید با سرویس افزایش بازدید ایران رادا می توانید به رشد سایتتان در گوگل کمک کنید. بازدید های ایران رادا توسط کاربران واقعی صورت می گیرد و این موضوع باعث شده است مدیران سایت ها برای صفحات مختلف سایت خود روزانه بازدید تهیه کنند. بازدید های تایمردار ایران رادا علاوه بر گوگل بروی الکسا و دامین اتوریتی نیز تاثیر مثبت دارند.

لینک سازی تک پستی – اسپانسر پست

در این سرویس لینک شما در پایین یک مطلب برای همیشه قرار می گیرد. این سرویس نوعی بک لینک دائمی تک صفحه است که برای رشد سایت در گوگل بسیار پرکاربرد و مهم است. علاوه بر بازدید لینک سازی برای صفحات مختلف سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. لینک سازی انواع مختلفی دارد که به این شیوه یکی از روش های ارزان و باکیفیت است. اگر کیفیت بالاتری مد نظر دارید می توانید رپورتاژ خبری سفارش دهید. این سرویس برخلاف قوانین گوگل نیست و استفاده کم از آن هیچ جریمه ای به دنبال نخواهد داشت.

قبل از هر اقدام و سفارش سئو بهتر است در نظر داشته باشید که سئو داخلی بسیار مهم است و زیر ساخت سئو خارجی به شمار می رود. پس قبل از هر اقدامی برای خرید بازدید یا لینک سازی ابتدا باید وضیعت داخلی سایتتان را استاندارد کنید. از بررسی عنوان ها گرفته تا بررسی سرعت لود سایت و دیگر فاکتور های مهم. اگر نمی دانید چه باید بکنید کافیست درایران رادا یک حساب کاربری ایجاد کنید و از کارشناسان پشتیبانی ایران رادا بخواهید سایت شما را بررسی و مشکلات را به شما اعلام و پیشنهاد هایی به شما بدهند. برای ارتباط با کارشناسان پس از ورود به حساب کاربری از بخش ارسال تیکت پشتیبانی استفاده نمایید.

تولید محتوا

محتوا پادشاه است. جمله ای که بسیار شنیده اید. این جمله را ابتدا بیل گیتس عنوان کرد و هنوز کاربرد دارد. بله محتوای خوب در سایتتتان قراردهید تا کاربران بیشتری را به سایتتان جذب کنید. محتوا نویسی دارای اصول و قوانین خاص خود است. باید بدانید چه عنوانی مناسب است و متن دارای چه تعداد کلمه باشد و کلمه کلیدی مرتبط با محتوا چیست و چندبار در نوشته تکرار شود. ما این مسیر را برای شما کوتاه کرده ایم و شما به ثبت یک سفارش کوتاه بهترین محتوا را موضوع مد نظرتان را از ما دریافت کنید.

بهبود سئو محتوا

شاید شما محتوای مد نظرتان را قبلا نوشته اید و در سایتتان منتشر کرده اید اما قنوانین محتوا نویسی را نمی دانستید و هم اکنون نیاز دارید محتوای موجود در سایتتان استاندارد شود. تیم ایران رادا آمادگی لازم برای خدمت رسانی به شما در این زمینه را دارد. ما قادر هستیم بدون تغییر لینک مطالب و مشکلت ناشی از حذف لینک ها محتوا سایت شما را استاندارد کنیم. استاندارد شدن محتوا شما را به صفحات اول گوگل خواهد آورد.

بهبود سرعت لود سایت ( GTMetrix )

سرعت لود سایت و بهینه بودن کد نویسی و تصاویر سایت برای گوگل اهمیت بالایی دارد. اگر سرعت لود سایت شما مناسب باشد کاربران نیز است سایت شما رضایت داشته و از ان استفاده می کنند. برای بررسی وضعیت سرعت لود و کیفیت بهینه سازی سایت می توانید از سایت جی تی متریکس کمک بگیرید. سایتتان را در جی تی متریکس بررسی کنید و اگر وضعیت خوبی نداشتید بی درنگ برای بهبود آن اقدام کنید. بهبود سرعت لود سایت علاوه بر سئو به افزایش رضایتمندی کاربران و در نتیجه افزایش فروش ختم می شود.

اگر از سئو داخلی وب سایتتان اطمینان حاصل کرده اید وقت آن رسیده تا بر قله های گوگل موج سواری کنید. بهتر است یک برنامه قوی برای سئو وب سایتتان در نظر بگیرد و با سفارش سئو به تیم ایران رادا فروش خود را بیمه کنید. ما تضمین می دهیم شما را با استفاده از روش های صحیح و با در نظر گرفتن قوانین ۲۰۱۹ گوگل به صفحه اول این موتور جستجوگر محبوب بیاوریم. علاوه بر رشد ما تضمین می کنیم شما در جایگاه های به دست آمده ماندگار خواهید شد. برای سفارش سئو ما دو پلن پیشنهادی داریم. یک پنل برای سایت های کم مخاطب و یکی برای سایت های پرمخاطب . با توجه به میزان بازدید و ورودی گوگل سایتتان می توانید از پلن مورد نظر را انتخاب نمایید.