محتوا پادشاه است . این یک جمله قدیمیست که هنوز کاربرد زیادی دارد. این جمله به صورت خلاصه اهمیت تولید محتوا با کیفیت برای هر سایت را مشخص می کند. قبل از این که شما بخواهید در گوگل دیده شوید باید محتوای مرتبط و دست اول و باکیفیت در سایتتان داشته باشید. بسیاری از محتوا های با کیفیت بدون نیاز به هزینه و سئو به صفحات اول گوگل خواهند آمد.

تیم تولید محتوا ایران رادا علاوه بر نویسندگی به تحیلی عنوان حرفه ای ، استانداردکردن متن از نظر سئو و همچنین بازنشر در شبکه های اجتماعی و سایت های اشتراک لینک می پردازد. این چند رخداد باعث می شود کیفیت محتوای تولید شده به بالاترین سطح ممکن برسد و تاثیر محتوای تولیدی ایران رادا به نسبت سایرین در سطح کیفی خوبی قرار گیرد.

انتخاب عنوان و کلمه کلیدی در تولید محتوا چقدر اهمیت دارد ؟

در محتوا نویسی دو بحث بسیار مهم وجود دارد. انتخاب عنوان و کلمه کلیدی می بایستی توسط سئو کار حرفه صورت گیرد. نیاز است بررسی شود آیا عنوان و کلمه کلیدی انتخابی در گوگل سرچ می شود ؟ آیا پس از رشد این محتوا در گوگل کاربرانی هستند که این گونه سرچ کنند و به سایت شما بیایند ؟

انتخاب عنوان مناسب و کلمه کلیدی هدفمند موجب می شود محتوا بازدیدکننده بیشتر از گوگل به خود جذب کند

رپورتاژ چیست و رپورتاژ نویسی حرفه ای چه تاثیری دارد ؟

.

رپورتاژ یا خبر آگهی یک روش تبلیغاتی است که در قالب یک متن در سایت های خبری و یا محتوا محور متن تبلیغاتی شما به نمایش در خواهد آمد. این متن باید شبیه به یک خبر باشد تا کاربران بیشتری به خود جذب کند.

رپورتاژ قالبیت لینک شدن به سایت شما را دارد که در رشد سایت شما در گوگل بسیار موثر است. ما یک سرویس حرفه ای برای رپورتاژ نویسی برای شما آماده کرده ایم. دراین سرویس خدمات زیر ارئه می شود.

انتخاب عنوان مناسب + انتخاب کلمه کلیدی + متن استاندارد و سئو شده + انتخاب لینک ها توسط سئوکار

.

قیمت رپورتاژ نویسی : ۲۰۰/۰۰۰ تومان  +  درج رایگان رپورتاژ شما در ایران رادا به صورت هدیه

درخواست مشاوره رایگان

.

تلفن مشاوره از ۱۰ صبح الی ۱۰ شب :

۰۹۳۹۵۳۰۴۶۱۶ – ۰۹۹۱۳۸۰۶۷۳۷

پاسخگویی در تلگرام و واتس اپ

ایمیل : iranrada@gmail.com