مشاوره کسب وکار اینترنتی
همیشه کنارتیم ...!
مشاوره کسب وکار اینترنتی

راه اندازی کسب وکار اینترنتی تنها راه انداختن یک سایت و فروش محصولات و خدمات نیست، بلکه چیزی فراتر از این صحبت هاست. بسیاری از علاقه مندان و فعالین حوزه اینترنت فکر می کنند که داشتن یک وب سایت عالی با ایده عالی تنها می تواند پس از راه اندازی دوام بیاورد. یکی مشاوره هایی که ایران رادا در این زمینه می تواند به علاقه مندان و فعالین این حوزه بدهد، مشاوره کسب وکار اینترنتی است.

با توجه شرایط اقتصادی حال حاضر در ایران و پیچیدگی روز به روز آن، افراد به دنبال شغل دوم و حتی شغل سوم هستند. با دریافت مشاوره کسب وکار اینترنتی از ایران رادا می توانید درباره فرصت های شغلی موجود در بازار وب ایران و باتوجه به علاقه خود یک کسب وکار سود ده را راه اندازی کنید. مشاوره کسب وکار اینترنتی در ایران رادا به صورت ساعتی و با توجه به بستر ارائه می گردد.

مشورت گرفتن قبل از شروع هرکاری، میزان خطا و ریسک آن کار را به صفر می رساند.

پلن های مشاوره کسب وکار اینترنتی

مشاوره کسب وکار اینترنتی به چهار روش انجام می شود : تلفنی، حضوری، چت آنلاین و تیکت. جهت اطلاعات بیشتر از طریق باکس روبه رو اقدام کنید.

واتساپ

کارشناس ۲

ارتباط
واتساپ

کارشناس ۴

ارتباط
واتساپ

کارشناس ۱

ارتباط
واتساپ

کارشناس ۳

ارتباط
ارتباط با کارشناس

قبل از اقدام به خرید، در صورت داشتن هر گونه سوال درباره این سرویس می توانید از طریق راه های ارتباطی رو به رو با کارشناس ارتباط برقرار فرمایید. ارتباط با کارشناس می تواند : 

  • مناسب ترین پکیج و سرویس را متناسب با سایت و اطلاعات کسب وکار به شما معرفی کند.
  • به سوالات قبل از خرید شما درباره این سرویس پاسخگو باشد.
  • در صورت وجود هرگونه مشکل در روند خرید، کارشناسان به شما کمک خواهند کرد.
خدمات مشاوره کسب وکار اینترنتی ایران رادا

مشاوره حضوری

مشاوره تلفنی

تیکت

مشاوره آنلاین