سئو داخلی و تدوین استراتژی سئو

قبل از هر اقدامی برای سئو نیاز است مشکلات سایتتان را رفع کنید تا در زمان و هزینه سئو صرفه جویی کنید. در بیشتر سفارشات سئو دیده شده به دلیل نداشتن ساختار صحیح در روند فعالیت سایت هزینه های سئو بالا می رود. یکی از بهترین گزینه ها در هک رشد سایت ها بهبود وضعیت سئو داخلی سایت و تدوین استراتژی سئو می باشد. ما امروز برای شما یک پکیج کامل آماده کرده ایم.

سفارش تدوین استراتژی سئو

  • 0 تومان

بهبود سرعت بارگزاری سایت چه تاثیری بر سئو دارد ؟

هر چه سرعت بارگزاری سایت بیشتر باشد رضایت کاربران بیشتر است . اگر سایت شما دیر لود شود احتمال این که برخی کاربران به دلیل تاخیر در بارگزاری صفحه سایت شما را ببندند بیشتر است. بستن صفحات باعث افزایش نرخ پرش و درصد غیر مفید بودن سایت می شود و در نتیجه سایت شما جایگاه خود را در صفحات گوگل از دست می دهد. برای بررسی سرعت لود سایتتان باید از GTMetrix استفاده کنید. ما آماده هستیم وضعیت سایت شما را در GTMetrix بهبود دهیم.

سایت وردپرسی

سایت جوملایی

سایر مدیریت محتوا ها

سایت های اختصاصی با PHP

سایت های اختصاصی با ASP

۲۵۰٫۰۰۰ تومان

۳۵۰٫۰۰۰ تومان

۵۰۰٫۰۰۰ تومان

۸۰۰٫۰۰۰ تومان

۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان

.

سفارش بهبود GTMetrix

  • 0 تومان

سفارش بهبود سئو محتوا

  • 0 تومان

استاندارد کردن محتوای سایت چه تاثیری بر سئو دارد ؟

ممکن است شما محتوا دست اول برای سایتتان آماده کرده باشید. اما اصول سئو را در محتوا نویسی رعایت نکرده باشید. کارشناسان سئو ایران رادا مطالب شما را بررسی و محتوای شما را از نظر سئو تنظیم می کنند تا در نتایج بهتری در موتور جستجوگر گوگل قرار بگیرند.

 بررسی و تنظیم ۵ مطلب

 بررسی و تنظیم ۱۰ مطلب

 بررسی و تنظیم ۲۰ مطلب

 بررسی و تنظیم ۵۰ مطلب

 بررسی و تنظیم ۱۰۰ مطلب

۲۰۰٫۰۰۰ تومان

۳۵۰٫۰۰۰ تومان

۶۵۰٫۰۰۰ تومان

۱٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان

۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

با توجه به حساسیت کار در هر روز تنها بررسی حداکثر ۵ مطلب امکان پذیر است و بررسی ۱۰۰ پست ممکن است تا ۲۰ روز کاری ( حدود یک ماه) زمان ببرد.

error: کپی برداری ممنوع است