تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال

قبل از هر اقدامی باید بدانید که می خواهید چه کار کنید. هدفتان چیست ؟ چقدر بودجه دارید ؟ تا مشخص شود باید چه مسیری را طی کنید.

ما در پکیج مشاوره و تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کنیم بهترین مسیر را بروید. بهترین نتیجه با کمترین زمان و هزینه

چرا بازاریابی دیجیتال بهترین گزینه است ؟

.

امروزه بیش از ۹۰ درصد مردم ایران از اینترنت استفاده می کنند. گستردگی این فضا موجب شده است برند ها و کسب و کار ها برای تبلیغات به فکر فرو روند که آیا با هزینه های بالای تبلیغات محیطی و یا مصرف کاغذ و چاپ و توزیع هنوز هم تبلیغات به صورت سنتی کارایی دارد ؟ پاسخ کاملا مشخص است. هزینه های بازاریابی دیجیتال در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی بسیار کمتر است و همچنین سرعت توزیع بسیار بیشتر است. با توجه به قابلیت هدفمند سازی تبلیغات در فضای مجازی تاثیر گذاری این نوع تبلیغات به اوج خود رسیده است.

ما شما را یاری می کنیم تا با توجه به جامعه هدف ، بودجه و زمان بهترین روش تبلیغات را انتخاب کنید و برای شما برنامه و استراتژی بازاریابی دیجیتال تدوین می کنیم. بسیاری از شرکت ها و افراد بابت یک ساعت مشاوره در این زمینه مبالغ بالایی دریافت می کنند اما کارشناسان ایران رادا خالصانه و صادقیانه دانش خود را در کف دست گرفته و با همه به رایگان به اشتراک می گذارند. تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال مسیر شما را به شدت کوتاه می کند و شما را از سردرگمی می رهاند.

.

درخواست مشاوره رایگان

.

تلفن مشاوره از ۱۰ صبح الی ۱۰ شب :

۰۹۳۹۵۳۰۴۶۱۶ – ۰۹۹۱۳۸۰۶۷۳۷

+پاسخگویی در تلگرام و واتس اپ

ایمیل : [email protected]

تلفن : ۰۳۱۳۶۵۱۱۰۷۴ (ساعات اداری)

error: کپی برداری ممنوع است