برخی امکانات فروشگاه ساز

چند فروشندگی یا مارکت پلیس چیست ؟

.

چند فروشندگی یا مارکت پلیس یک سیستم بسیار پر طرفداری شده است. در این سیستم شما می توانید به هر تامین کننده یک حساب کاربری بدهید و فروشنده می تواند هر رخید که از سایت شما صورت می گیرد را رسد کند و محصول را برای مشتریان ارسال کند و حساب و کتاب آن در پنل مشخص است که شما پس از کم کردن کارمزد سایت مبلغ را به حساب فروشنده واریز کنید.

.

فروشندگان زیادی هستند که توانایی راه اندازی فروشگاه اینترنتی ندارند و یا به دلیل حجم بالا کاری تمایلی به این کار ندارند. برخی دیگر هستند که دانش تبلیغات اینترنتی کافی ندارند. پلیس شاپ های مثل دیجی کالا ، بامیلو و … به دلیل تنوع فروشنده و محصول معمولا مورد توجه اکثر کابران قرار می گیرند.

همکاری در فروش یا affiliate marketing

.

یکی از بهترین روش های فروش استفاده از سیستم همکاری در فروش یا affiliate marketing است که حتی دیجی کالا نیز از این روش برای فروش و بازاریابی استفاده کرده است. ما برای شما یک سیستم affiliate marketing آماده کرده ایم تا بروی فروشگاهتان نصب کنید و فروش خود را چند برابر کنید.

فروشگاه آماده شبیه به دیجی کالا

.

ما یک پکیج فروشگاهی برای شما آماده کرده ایم که شما می توانید با تهیه این پکیج در کمترین زمان فروشگاه اینترنتی حرفه ای شبیه به قالب و ظاهر دیجی کالا با امکانات عالی داشته باشید. پنل مدیریتی این فروشگاه فارسی بوده و به راحتی می توانید دسته بندی های خودتان را جایگزین کنید و محصولاتتان را در آن قرار دهید.

قیمت اصلی این محصول به ۱٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان است که ما این پکیج را با ۴۰ % تخفیف به شما ارائه می کنیم. به همراه این پکیج یک گیگ هاست یک ساله و یک دامنه IR 5 ساله به شما هدیه داده می شود.

قیمت با تخفیف : ۷۷۰٫۰۰۰ تومان

برخی درگاه های بانکی قابل اتصال

تمام بانک ها و درگاه های واسط

درخواست مشاوره رایگان

.

تلفن : ۰۳۱۳۶۶۵۰۲۹۷ (ساعات اداری)

تلفن مشاوره از ۱۰ صبح الی ۱۰ شب :

۰۹۳۹۵۳۰۴۶۱۶ – ۰۹۹۱۳۸۰۶۷۳۷

پاسخگویی در تلگرام و واتس اپ

ایمیل : [email protected]