بهبود رتبه الکسا

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که با سایتی به تازگی آشنا شده اید و می خواهید بدانید چقدر معتبر است و یا چقدر کاربر دارد. اولین گزینه در دسترس بررسی رتبه الکسا می باشد. شما نیز به عنوان یک مدیر سایت می بایستی به بهبود رتبه الکسا سایتتان اهمیت دهید تا از دید کاربران معتبر باشید. کسب اعتبار در فضای مجازی می تواند به افزایش درآمد شما کمک کند. لازم به ذکر است ما با استفاده از سامانه رادا باکس بازدید واقعی سایت شما را افزایش می دهیم که به رشد سایت در گوگل نیز کمک بسیاری می کند.

مزایای بهبود رتبه الکسا

چرا باید به رتبه الکسا اهمیت داد ؟

رشد سایت در گوگل

بازدید هایی که با هدف بهبود رتبه الکسا هستند برای رشد در گوگل نیز مفید هستند.

افزایش اعتبار کسب و کار

مخاطبان به رتبه الکسای پایین بهتر اعتماد می کنند.

افزایش درآمد سایت

باعث افزایش فروش کالا و خدمات و یا جذب بهتر تبلیغات می شود.

تقویت برند و افزایش کاربر

کاربرانی که با هدف بهبود رتبه الکسا به سایت شما منتقل می گردد کاربران واقعی هستند.

چند نکته مهم برای بهبود رتبه الکسا

یکی از مهمترین نکته ها در بهبود رتبه الکسا روش افزایش بازدید سایت است. هماهنگونه که مطلع هستید استفاده از بازدید های فیک و نرم افزاری به سئو سایت ضربه می زند. مجموعه ایران رادا با کمک رادا باکس کاربران را به سایت شما منتقل می کند. این کاربران کاملا واقعی هستند و هیچگونه ای پی نرم افزاری در نرم افزاری در کار نیست. قیمت بالاتر به نسبت برخی از سامانه ها وجود کاربران واقعی است که با هدف کسب درآمد در سامانه کلیکی رادا باکس عضو هستند.

نکته دومی که بسیار اهمیت دارد سرعت بارگذاری سایت شماست که از طریق GTMetrix می توانید وضعیت سرعت سایتتان را بررسی نمایید و اگر نیاز به بهبود داشتید می توانید از سرویس بهبود GTMetrix استفاده نمایید تا نتیجه سریع تر و پایدار تری دریافت کنید.

نکته سوم این که اگر در طول روند بهبود محتوا گذاری منظمی داشته باشید علاوه بر رشد سایت در الکسا شاهد رشد سایت در گوگل به صورت چشم گیری خواهید بود. پس بهتر از برنامه محوا گذاری منظمی داشته باشید.

نکته چهارم و بسیار پر اهمیت بحث نگهداری رتبه الکسا می باشد. بهتر است رتبه ای را انتخاب کنید که بتوانید هزینه های ماندگاری در رتبه را بپردازید و یا برنامه ای برای تامین مالی و یا ایده ای برای جذب و نگهداری کاربران در سایتتان داشته باشید. در این رابطه می توانید با مشاوران ما گفتگو کنید.

اگر سوالی دارید ما با درمیان بگذارید.

همین الان سفارش دهید !

از یک هفته پس از ثبت سفارش شاهد کاهش رتبه خواهید بود.