درباره ما

تیم ایران رادا فعالیت خود را در بهمن ۱۳۹۰ ( ۲۰۱۲ February ) با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت در فضای مجازی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه تبلیغات و بازاریابی، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. هدف ما رسیدن به جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان بود که با سعی و کوشش و کار تیمی امروز به این هدف بسیار نزدیک شده ایم و در کشور های هند ، روسیه ، افغانستان به فعالیت پرداخته ایم و امید است به زودی به بازار کشور های بیشتری دسترسی پیدا کنیم . ایران رادا ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات و سرویس هاست. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم، یک آژانس خلاقیت کامل. یک طرح بازاریابی جامع و مهارت برای اجرای آن. اگر به یک سرویس تبلیغاتی آنلاین یا آفلاین، یا یک وبسایت منحصر به فرد و یا یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.

.

با چارت سازمانی ایران رادا آشنا شوید :

.

سخی از بنیانگذار :

رسالت و هدف بزرگ ما خدمت صادقانه به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان است. امروز ما تصمیم داریم تا با کار تیمی مشکلات و نیاز های استارت آپ ها و برند ها را پاسخگو باشیم و آنها را یاری کنیم تا به اهداف و رویاهای خود هر چه سریع تر دسترسی پیدا کنند. رویای امروز من فتح بازار جهانی فضای مجازی نیست. رویای من فضای مجازی سالم و بدون محدودیت است. جهانی که در آن همه آزادانه دسترسی به فضای مجازی دارند و دانش عمومی مردم و قوانین صحیح باعث شده است کلاه برداران و سودجویان عرصه را بر خود تنگ دیده و این بستر را رها کرده باشند.

امروز از تیم ایران رادا و هم پیمانانمان و شرکای تجاریمان می خواهم صداقت در ارائه خدمات و احترام را سرلوحه کار خود قرار دهند تا در آینده ای نزدیک شاهد جهانی شدن ایران رادا و افکارمان باشیم.

سعید شجاعی

.

برخی از برند های وابسته :

جزوه ها دات کام – راما نیوز – اصفهان پرس – مستر مجازی – تیمتو – توریسم ها – اخبار استان ها

برخی از برند های طرف قرارداد همکاری با ایران رادا :

امپراطور وب – ویرا کلیک – رویانو

.

درباره ربات خزنده جی :

تحقیقات برای طراحی و ساخت ربات خزنده جی از دی ماه ۱۳۸۴ آغاز شد و تا سال ۱۳۸۹ ادامه یافت. سپس پروژه برای حدود یک سال متوقف شد و پس از آن از بهمن ماه سال ۱۳۹۰ پروژه برنامه نویسی و طراحی آغاز شد. در ابتدا روند شکل گیری به شدت کند پیش می رفت اما رفته رفته این روند به خود سرعت گرفت و ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۷ کار طراحی به اتمام رسید. این خزنده در ابتدا برای یافتن سایت ها طراحی شده بود تا بتواند یک موتور جستجوگر ایرانی را پشتیبانی کند اما با توجه به قدرت گرفتن گوگل در این سال ها در طی پروژه نظر مدیران تغییر کرد و به سمت تحلیل و بررسی سایت ها ره سپار شد. امروز این ربات خزنده پس از تست های مختلف در حال کار است و تیم ایران رادا برای بهتر شدن روند این ربات هر روز تلاش خواهند کرد.