کسب درامد از مشاهده اگهی

کسب درامد از مشاهده اگهی

یکی از ساده ترین روش های کسب درامد از اینترنت ؛ کسب درآمد از مشاهده اگهی است. سایت های مختلفی در این زمینه موجود هستند. مجموعه ایران رادا نیز یک سامانه ای در همین رابطه آماده کرده است که شما می توانید با عضویت رایگان در این سامانه به کسب درامد بپردازید.

سامانه رادا باکس یک سامانه برای کسب درآمد از شماده آگهی است. شما می توانید با عضویت رایگان در این سامانه آگهی های موجود را مشاهده نمایید و بابت دیدن هر اگهی مبلغی دریافت کنید. این مبالغ در حساب کاربری شما جمع شده و با رسیدن به حداقل مبلغ برداشت ( ۱۰۰۰ تومان ) درخواست برداشت ثبت نمایید و مبلغ را در حساب بانکی خود دریافت خواهید کرد.

عضویت در رادا باکس

پس از عضویت و ورود از منو بالای سایت گزینه مشاهده اگهی را کلیک و به صفحه آگهی ها مراجعه کنید. پس از مشاهده آگهی های مدیر می توانید بروی آگهی های ۱۰ ثانیه ای ، ۱۵ ثانیه ای و ۳۰ ثانیه ای کلیک کنید و درآمد حاصل از آن مشاهده را در حساب کاربری خود داشته باشید. پس از آن که موجودی حساب شما در سایت به حداقل مبلغ برداشت رسید از منو کنار سایت گزینه برداشت موجودی را انتخاب کنید و درخواست برداشت نمایید تا مبلغ به حساب بانکی شما واریز شود.

قبل از ثبت درخواست لازم است پروفایل خود را کامل کنید ( حتما شماره شما درج شود) و توجه داشته باشید که شماره حساب خود را از بانک های معبر قراردادهید تا مشکلی در روند واریز شما رخ ندهد.

شما در رادا باکس علاوه بر کسب درآمد از مشاهده اگهی می توانید از منو کنار گزینه ابزار زیرمجموعه گیری مستقیم را انتخاب نمایید و با کمک لینک اختصاصی خودتان رادا باکس را به دوستان خود معرفی نمایید و زیر مجموعه بگیرید. فعالیت زیر مجموعه های شما می تواند برای شما درآمد به همراه داشته باشد. در رادا باکس هر کلیک زیر مجموعه شما بروی آگهی ۳۰ ثانیه ای ۱ تومان به حساب کابری شما اضافه می کند.

در رادا باکس علاوه بر کسب درآمد از مشاده اگهی های تایمر دار می توانید آگهی های گوگل کلیکی را نیز مشاهده نمایید. این نوع آگهی تایمر ندارند. لازم به ذکر است در رادا باکس می توانید همزمان همه آگهی ها را مشاهده نمایید.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.