کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

ما برای کسب درآمد از تبلیغات کلیکی دو پیشنهاد برای شما داریم. اگر سایت دارید و یا اگر سایت ندارید. ۲ نوع آگهی کلیکی وجود دارد.

 

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی برای دارندگان سایت

اگر شما یک سایت اینترنتی پربازدید دارید با درج بنر های تبلیغاتی در سایتتان به ازای کلیک بروی هر آگهی توسط کاربران سایتتان می توانید درآمد کسب کنید. برای این کار سایت های گوناگونی وجود دارد. از جمله : صباویژن ، یکتانت ، ای نتورک ، کلیک یاب ، فست کلیک و … همچنین می توانید از سامانه تبلیغات کلیکی گوگل با نام گوگل ادسنس استفاده نمایید.

 

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی برای کسانی که سایت ندارند

اگر سایت اینترنتی ندارید نگران نباشید. می توانید با کمک سامانه رادا باکس به کسب درامد از تبلیغات کلیکی بپردازید. در این سامانه با مشاهده روزانه آگهی ها و با کلیک به روی تبلیغات موجود در این سمامنه می توانید کسب درآمد از تبلیغات کلیکی داشته باشید. برای شروع به سایت رادا باکس مراجعه نمایید و ثبت نام نمایید. سپس از منو بالا گزینه مشاهده آگهی را کلیک کنید و آگهی های موجود را مشاهده نمایید. با مشاهده هر آگهی مبلغی به حساب کاربری شما در رادا باکس افزوده می شود که پس از رسیدن به حداقل مبلغ برداشت موجودی می توانید درخواست برداشت ثبت کنید و مبلغ را به حساب بانکی خود منتقل نمایید.

شما در رادا باکس علاوه بر کسب درامد از کلیک می توانید از قسمت ابزار زیر مجموعه گیری مستقیم استفاده نمایید و با جذب زیر مجموعه فعال درامد خود را ارتقا دهید. لازم به ذکر است یکی از حسن های رادا باکس این است که می توانید همه آگهی ها را با هم به صورت همزمان مشاهده نمایید تا زمان کمتری صرف مشاهده آگهی ها بکنید.

قبل از اولین برداشت در رادا باکس لازم است پروفایل خود را تکمیل و شماره شبا از بانک های معتبر درج نمایید تا در روال دریافت وجه مشکلی بر نخورید.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.