رفع مشکل ویروس ریدایرکت در وردپرس

رفع مشکل ویروس ریدایرکت در وردپرس

یکی از مشکلاتی که کاربران جدیدا با آن مواجهه شده اند، رفرش و ریدایرکت شدن صفحه ورود و عدم توانایی در ورود به وردپرس است. نوع دیگری از خطا در ورودی زمانی است که صفحه ورود به سیستم وردپرس را مرتبا رفرش و مجددا به صفحه ورود به سایت ریدایرکت می کند. در این پست قصد داریم آموزش رفع مشکل ویروس ریدایرکت در وردپرس را بصورت کامل توضیح دهیم.

مراحل پیشنهادی رفع مشکل ریدایرکت در سایت وردپرس
  • پاک کردن کوکی ها
  • غیرفعال کردن تمام افزونه ها
  • فعال کردن موقت قالب پیش فرض وردپرس
  • حذف فایل .htaccess
  • آپدیت آدرس سایت

قبل از انجام هرگونه فعالیتی حتما و حتما از سایت خود بکاپ بگیرید.

برای برطرف کردن مشکل ریدایرکت در سایت وردپرسی مراحل زیرا انجام دهید :

پاک کردن کوکی ها

اولین و ساده ترین گام در حل مشکل ریدایرکت در وردپرس و ورود به سیستم پاک کردن کوکی ها است. پس از انجام این کار مرورگر خود را مجددا راه اندازی کنید و سپس وارد شوید این کار باید مشکل را حل کند.

غیرفعال کردن تمام افزونه ها

گاهی اوقات افزونه های وردپرس می توانند باعث بروز این مسئله شوند. به خصوص اگر دو افزونه با یکدیگر تداخل داشته باشند. برای غیرفعال کردن تمام افزونه های نصب شده در وردپرس، با استفاده از یک سرویس دهنده FTP به میزبانی وب خود متصل شوید. سپس به مسیر / wp-content / plugins / رجوع کنید. و پوشه plugins را به نامی دلخواه تغییر دهید.

فعال کردن موقت قالب پیش فرض وردپرس

برای پیدا کردن این که آیا مشکل توسط قالب شما به وجود آمده است یا خیر، باید قالب خود را به صورت موقت غیرفعال کنید. این فرایند مشابه غیر فعال کردن افزونه ها است. با استفاده از سرویس گیرنده FTP به وب سایت خود متصل شوید. به مسیر/ wp-content / themes / رجوع کنید و سپس نام پوشه قالبی که هم اکنون فعال است را به نامی دلخواه تغییر دهید.

حذف فایل .htaccess

گاهی اوقات فایل .htaccess خراب می شود که می تواند باعث بروز خطاهایی مانند خطای سرور داخلی شود و یا مشکلات ورود به سیستم را ایجاد کند. برای رفع این گونه مشکلات از طریق FTP به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید. از فایل htaccess. در رایانه خود پشتیبان گیری کنید و سپس آن را از دایرکتوری ریشه وب سایت خود حذف کنید. (فایل .htaccess. را از پوشه wp-admin حذف کنید) . پس از ورود به سیستم، از پنل مدیریتی وردپرس به قسمت تنظیمات > پیوندهای یکتا رجوع کنید و روی دکمه ذخیره کلیک کنید. این کار یک فایل htaccess. جدید ایجاد خواهد کرد.

آپدیت آدرس سایت

آپدیت آدرس سایت می تواند جز مواردیست که باعث رفرش شدن صفحه ورود و مشکل ریدایرکت در وردپرس را حل کند. برای انجام این کار، باید با استفاده از FTP به سایت خود وارد شوید و فایل wp-config.php را ویرایش کنید. این دو قطعه کد زیر را در فایل wp-config.php خود اضافه کنید و فراموش نکنید که example.com را با نشانی اینترنتی خود جایگزین کنید. همچنین اگر سایت شما www داشته باشد آدرس را بررسی کنید و مطمئن شوید که آن را به قطعه کدها اضافه کنید.

define(‘WP_HOME’,’http://example.com’);

define(‘WP_SITEURL’,’http://example.com’);

سپس تغییرات ایجاد شده را ذخیره کنید.

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.